VERSENYVIZSGA - Szakfelügyelő (Közbeszerzési osztály)

Csíkszereda Megyei Jogú Város versenyvizsgát hirdet 2017. december 14-én, 10.00 órától a következő munkaszerződéses állás betöltésére (meghatározatlan időre):

  • IA fokozatú szakfelügyelő a Közbeszerzési osztályra

Hirdetés

Könyvészet

VERSENYVIZSGA - Szakképzett munkás (városi kertészet)

Csíkszereda Megyei Jogú Város versenyvizsgát hirdet 2017. december 4-én, 10.00 órától a következő munkaszerződéses állás betöltésére (meghatározatlan időre):

  • 3 szakképzett munkás a városi kertészethez

Hirdetés

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Csíkszereda Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala munkatársakat keres

  • a Beruházási osztályra
  • a Közbeszerzési osztályra
  • a Városgazdálkodási, energetikai, helyi közszállítási és útkarbantartási irodába

A leendő kollégáink munkaköréhez tartozó feladatok:

  • az útfelújításokkal kapcsolatos beruházások előkészítése (tanulmányok, tervek szakszerű véleményezése), a kivitelezések nyomonkövetése, az elszámolások ellenőrzése;
  • a különböző közbeszerzési eljárások előkészítése és lebonyolítása, a benyújtott dokumentációk műszaki értékelése;
  • közvilágítási rendszer karbantartásának követése, hibaelhárítások megrendelése, a kivitelezések követése és ellenőrzése

Olyan munkatársat keresünk, aki:

  • pontosan, felelősségteljesen végzi a munkáját, a határidőket betartja;
  • alkalmas összetett feladatok megoldására, önálló és csapatmunkára;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel, levelező program)

Előnynek számít, ha az új munkatársunk:

  • szakmai tapasztalattal rendelkezik

Bővebb felvilágosítás Csíkszereda Polgármesteri Hivatalának Humánerőforrás irodájában (139-es iroda) vagy a 0266 315 120 / 114-es telefonszámon igényelhető.

VERSENYVIZSGA - aligazgató (Projektmenedzsment, beruházás és közbeszerzési igazgatóság)

Csíkszereda Megyei Jogú Város versenyvizsgát hirdet 2017. szeptember 26-án, 10.00 órától a következő köztisztviselői állás betöltésére, meghatározatlan időre:

  • aligazgató a Projektmenedzsment, beruházás és közbeszerzési igazgatóságára

Hirdetés

Könyvészet

VERSENYVIZSGA - Tanácsadó (Adó- és illeték osztály)

Csíkszereda Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala versenyvizsgát hirdet 2017. szeptember 20-án, 10.00 órától a következő köztisztviselői állás betöltésére (meghatározatlan időre):

  • fő fokozatú tanácsadó az Adó- és illeték osztályra

Hirdetés

Könyvészet

ELŐLÉPTETÉSI VIZSGA

Hirdetés

[ archívum ]

Rendezvényajánló

NOV ISTEN HOZTA, ŐRNAGY ÚR! – magyar játékfilm
25
NOV Csomortáni Magdolna: CSÍK TERMÉSZETES NÉVADÁSSAL KELETKEZETT MAGYAR TELEPÜLÉSNEVEI
24
NOV ŐSZI ZONGORAESTEK – Demény Balázs (zongora)
24
NOV HONTALANÍTÁS – a pozsonyi Ifjú Szívek Táncszínház vendégelőadása
23
NOV KINCSEM - magyar romantikus kalandfilm
22

KIADVÁNYOK A VÁROSRÓL

GALÉRIA

EZER SZÉKELY LEÁNY NAPJA 2014

2013. MÁRCIUS 15. – ünnepi rendezvénysorozat

Önkormányzati labdarúgótorna a Városnapok keretében

Karácsonyváró koncert, karácsonyfadíszítés és gyertyagyújtás advent harmadik vasárnapján

Mikulás-váró ünnepség